Ми хочемо прославити ім’я Господа за Його милість до народів, які говорять мовою фарсі, і за те, як Він усупереч усім гонінням благословляє перське служіння.
Брат Мані, лідер сучасного медійного служіння благовістя, народився в нехристиянській сім’ї в Ірані. У студентські роки навчався в Україні, увірував у Христа і нині несе служіння людям, які спілкуються мовою фарсі та проживають в Ірані, Пакистані, Таджикистані, Афганістані, а також у діаспорі в Туреччині, Вірменії, Грузії, Сербії, країнах Європи, Канаді та Австралії. З 2019 року Бог подарував дивовижну можливість також і нашій команді певною мірою стати частиною цього служіння, тому що в Україні перський пастор-благовісник знайшов однодумців та підтримку в тому, чому хотів би присвятити своє життя – сповіщати Євангелію Христа людям, які перебувають у пітьмі.
Ми просимо молитися за народи, які не мають доступу до Церкви та Євангелії. Через свою сміливу проповідь багато братів-лідерів у себе на батьківщині зазнають серйозних утисків, гонінь, навіть до тюремного ув’язнення і смерті. Тому церква в цих країнах відчуває гостру нестачу зрілих служителів і дуже потребує настанови та здорового вчення. Частина пасторів змогли втекти за кордон і намагаються надавати допомогу церкві звідти. Велика потреба в Бібліях та християнській духовній літературі. Загрози від співвітчизників, радикально налаштованих проти християн, досягають проповідників Слова навіть у демократичних державах, де вони шукають притулок. Проте наші брати не впадають у відчай, а докладають безліч зусиль для розвитку медіаслужіння: підготовки відеопроповідей, запису інтерв’ю, перекладу та друку християнської літератури, дубляжу відеопроповідей, навчання груп і невеликих невіртуальних, а реальних общин віруючих, які говорять перською мовою.
Господь благословляє це служіння. На сьогодні є онлайн-служіння на фарсі, яке називається Face to Face і має сайт, ютуб-канал, сторінки в соцмережах Facebook, Instagram, Telegram, Twitter, SoundCloud . А також за оплату для християнських передач надається щотижня година часу на світському телевізійному ютуб-каналі. Крім того, служителі відповідають на особисті запитання своїх дописувачів, моляться разом з ними про їхні потреби в режимі реального часу. Завдяки цьому служінню щомісяця десятки перськомовних людей приймають Христа.
В останні роки завдяки цьому служінню почали утворюватися емігрантські персидські церкви в країнах, які відкриті для Євангелії. Одна з таких церков активно росте і служить, проводячи хрещення, конференції, надаючи допомогу біженцям.