Більшість співробітників місії переведено на дистанційний режим роботи, але ми продовжуємо молитися про наших друзів по всьому світу. Ми також по-особливому дякуємо Богові за те, що наші місіонери й служителі живі та здорові. Це — Божа благодать!
«Нехай і ваше світло світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла і прославляли Отця вашого Небесного». Матвія 5:16
Благословення арктичної весни
У березні наші служителі в Якутії здолали тисячі кілометрів, а багато людей, що живуть на півночі, почули про Ісуса Христа. У першій половині березня наш служитель Андрій з командою якутських братів завершили відвідування з Доброю Новиною всіх 23 селищ свого улусу. Господь благословив на 100 % виконати задум щодо євангелізації. Слава Йому! До карантину встигли з’їздити в заполярне коло, до Північного Льодовитого океану. На двох позашляховиках протягом 13 днів здолали 4650 км. Про Христа почули якути, евенки і долгани.
Китайська церква молиться про нас
Наші друзі з Китаю закликають нас не боятися та не впадати у відчай, а розглядати цей час як можливість послужити: Богові, сім’ї, ближнім. Карантин в Китаї частково зняли, але контроль все ще посилений. Кожен крок фіксують, в базу даних відправляють твоє місце перебування й температуру тіла. Люди вийшли на роботу. Відкрили старшу школу. Церкви поки проводять богослужіння в інтернеті, ситуація поліпшується, і тепер китайські християни моляться про інші країни.
Новини з Приморського краю
Під час пандемії Михайло Кучеренко продовжує підбадьорювати й наставляти віруючих, розробляє стратегію дистанційного служіння, налагоджує богослужіння онлайн, а також допомогу нужденним, адже почастішали дзвінки до церкви від невіруючих людей. Юрій Мороховець в березні відвідав с. Гвасюги, де побачився з Сергієм Піскаловим і відвіз гуманітарну допомогу — одяг малозабезпеченим удегейцям від церкви Владивостока. Після затяжної хвороби й лікування Сергій втратив свою роботу. Брат перебуває в молитві про те, як йому бути далі… Згадуйте Сергія у ваших молитвах!
Карантин по-польськи
У Польщі зараз сильно обмежена свобода пересування, заборонені будь-які зібрання. У новинах з ранку до вечора повідомляють про стрімке зростання кількості хворих і померлих. Вулицями ходять патрулі поліції, посилені військовими. Наш служитель Олександр відвідує людей удома й бачить величезний голод за зібраннями, домашніми групами, зустрічами. Як пастор, він намагається використовувати кожну можливість підбадьорити, підтримати і продовжує молитися про початок повноцінного служіння польською мовою . Зараз дуже хороший час говорити людям Євангелію. Олександр має бажання стати волонтером у боротьбі з коронавірусом. Моліться, будь ласка, про цю можливість.
Журнал для вчителів України
Вийшов друком перший номер журналу “Слово вчителю”. Його тема — “Сучасний погляд на християнські чесноти”. Матеріали номеру підводять читача до висновку, що християнські чесноти залишаються актуальними. Вони не існують автономно, а невіддільні від свого Джерела. І цим Джерелом є Ісус Христос, Божий Син (Рим. 11:36).
З Божої ласки й завдяки волонтерській допомозі наших друзів завершилась робота над новим сайтом часопису «Слово вчителю» https://slovovchitelyu.org/.
Благовістя педагогам Рівненщини
Двічі впродовж місяця співробітниця відділу християнської етики Руслана Ковальчук представляла експозицію картин відомих художників на біблійні сюжети “Життя Ісуса Христа у творах мистецтва”, а також презентувала журнал «Слово вчителю»курсантам обласного інституту післядипломної педагогічної освіти та на засіданні міського методичного об’єднання вчителів образотворчого мистецтва. Моліться, щоб посіяне Слово закоренилося в серцях слухачів!
Служіння бібліотекарям
Щопонеділка проходить група з вивчення Біблії, у другій половині місяця вона відбувалася в скайп-режимі. Окрім того працівники місії приділяють чимало часу для того, щоб упродовж тижня телефонувати людям, якими вони опікуються, підбадьорювати їх, разом молитися. Найбільше, чого потребують люди, — це Христа, тому молимося за спасіння тих, хто ще не довірив Йому свого життя.
Уклали: Тетяна Артерчук, Надія Доля